Comic Life

Comic Life 3.0.1

Zamień swoje zdjęcia w komiks

Zalety

  • Łatwa edycja
  • Przechwytywanie kamery internetowej
  • Komiks napis i pęcherzyki
  • Świetna zabawa

Wady

  • Może korzystać z dużej ilości pamięci RAM

Doskonały
9

Comic Life to naprawdę zabawna aplikacja, dzięki której możesz tworzyć komiksy ze swoich zdjęć i obrazów.

To, co najbardziej podobało mi się w aplikacji, to łatwość w obsłudze. W przypadku tego typu programów chcesz się bawić, a Comic Life jest właśnie takie. Możesz szybko przeciągać i upuszczać obrazy na interfejs, układać je w kolejności na stronie, przeciągać bąbelki, a następnie wprowadzać tekst.

Comic Life oferuje wiele kształtów, form i napisów tekstowych ze stylami przypominającymi najlepsze kreskówki i komiksy. Wszystkie można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań, korzystając z karty atrybutów stylu po prawej stronie. Bardzo podobał mi się także wybór filtrów, dzięki którym możesz nadać zdjęciom inny wygląd, na przykład zamienić je w scenę z Sin City. Jeśli nie chcesz dać się ponieść edycji, Comic Life zawiera również mnóstwo szablonów i motywów stron, od których możesz zacząć.

Importowanie zdjęć na ekran jest łatwe, ponieważ wystarczy je przeciągnąć i upuścić z pulpitu lub wybrać bezpośrednio z okienka podglądu w aplikacji. Co więcej, możesz użyć kamery internetowej lub kamery DV, aby zrobić zdjęcia i natychmiast umieścić je w swoim komiksie.

Jedyną małą wadą tej aplikacji jest to, że czasami zużywa ona zbyt dużo pamięci RAM.

Bardzo intuicyjny i pełen funkcji, Comic Life to świetny sposób na dobrą zabawę ze zdjęciami. Ma wszystkie bańki, style i czcionki, które powinny wyglądać dobrze wyglądające komiksy. Wysoce polecany.

Ogólna poprawa stabilności Zmiany lokalizacji szablonów

Zmiany

  • Ogólna poprawa stabilności Zmiany lokalizacji szablonów
Comic Life

Download

Comic Life 3.0.1

Opinie użytkowników o Comic Life

Sponsorowany×